Z wielką przyjemnością i satysfakcją przekazujemy Państwu magazyn pt. „Radość Życia”.

Sytuacja ekonomiczna i nowe perspektywy dla ludzi 50+ zachęciły nas do odpowiedniego profilu magazynu.

Jak to zwykle bywa podczas tworzenia tak ważnych tematów, zastanawiamy się do jak licznej grupy Czytelników dotrze nasz magazyn, czym zainteresuje oraz w jakim stopniu uda się zaprezentować życie dzisiejszych osób 50+, którzy są dla mnie, jak pięknie zapisana Księga. Pełni mądrości i radości życia!

 

Nasz magazyn zamierza sprostać oczekiwaniom Czytelników, którzy są aktywni, jak i też dla tych, którzy potrzebują wskazówek i pomocy. Prezentować będziemy problemy społeczne, kulturalne, sportowe, psychologiczne, zdrowotne, turystyczne w formie informacyjnej bądź publicystycznej.

 

Informacje w 100 proc. przydatne : oferty pracy, możliwości rekreacji i wypoczynku, dbanie o zdrowie i finanse, sposób poruszania się po mieście i urzędach, propozycje zakupu sprzętu komputerowego, możliwości dodatkowej edukacji.

 

Postaramy się, aby „Radość Życia” dotarła do wszystkich grup społeczności naszego kraju. Z ogromną uwagą będziemy obserwować zmiany natury socjologicznej, które dokonują się na naszych oczach.

 

Jednocześnie zapraszamy wszystkich Czytelników do współpracy i czekamy na Państwa opinie.

 

Życzymy Państwu miłej lektury!

 

 

 

 

 Katarzyna Dorosz
Redaktor Naczelna